Naszywki na ubrania

Jak odświeżyć nudny garnitur, zrobić ekskluzywną rzecz ze zwykłego materiału, zmienić standardową sukienkę w strój haute couture, który wywołuje interesujący wygląd? Oczywiście, udekoruj go ręcznie haftem!

Haft znowu jest modny

Naszywki haftowane na zamówienie po latach zapomnienia wracają do łask. Przez wiele stuleci hafty na ubraniach są popularne wśród osób o różnym statusie społecznym. Style się zmieniają, pojawiają się nowe technologie, ale haftowane produkty nigdy nie wychodzą z mody. Haft na ubraniach z kwiatów, kwiatowych ornamentach, abstrakcyjnych wzorach, motywach narodowych jest zawsze w modzie. Jeśli mówimy o ubraniach dla dzieci, odpowiednie są bajkowe postacie, zwierzęta, rozpoznawalne postacie - słońce, kwiat, piłka.

Naszywki na zamówienie

Naszywki na zamówienie nadają indywidualny charakter odzieży. Osiągnięcie doskonałych rezultatów w przypadku masowo produkowanych produktów jest trudne. Aby nadać im wyjątkowości, warto skorzystać właśnie z haftu. Modny haft jest odpowiedni nie tylko w ubraniach, ale także w akcesoriach - haftowane torby, kołnierze, muszki i różne ozdoby w postaci haftowanych broszek i kolczyków wyglądają stylowo. Możesz również ozdobić dekoracje domowe haftem: poduszki, narzuty, obrusy, ręczniki i wiele innych. Za pomocą takich rzeczy możesz łatwo stworzyć przytulną atmosferę w domu.

Nowości / Promocje / Informacje

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły oferty!

Odzież robocza

Wiele firm dla swoich pracowników szyje (a raczej zamawia) odzież roboczą. Ta powinna być wyposażona w naszywki z logo, a najlepszą opcją jest haft, ponieważ jest bardziej prestiżowy i trwały. Naszywki do odzieży pozwalają nie tylko zunifikować odzież roboczą, ale też są wizytówką dla danej firmy i tworzą pozytywny obraz marki. Głównymi zaletami haftu nad innymi rodzajami umieszczania wzoru na ubraniach jest trwałość. Haft jest odporny na blaknięcie podczas prania. Ponadto haft jest bardziej przyjazny dla środowiska, nie powoduje reakcji alergicznych, nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Dlatego hafty mogą ozdabiać nawet dziecięce rzeczy. Ponadto z estetycznego punktu widzenia, haft wygląda znacznie estetyczniej i bardziej elegancko.

Haftowanie naszywek

Nowoczesne technologie pozwalają zautomatyzować i skomputeryzować proces haftowania. W tym celu stosuje się specjalne maszyny, które są wyposażone w wiele głowic i są sterowane za pomocą specjalnych programów komputerowych. W zależności od tego, który program zostanie utworzony, możesz tworzyć proste hafty w formie napisów i złożone wielowarstwowe obrazy. Kolory nici do haftu są bardzo różnorodne, można je wybrać jak najbliżej kolorów skali Pantone, chociaż w tym przypadku nie można uzyskać ścisłej zgodności.

Kupuj