Haft i emblematy

Naszywanie na ubrania przeróżnych znaków graficznych jest przede wszystkim sposobem na poprawienie ich estetyki, ale także na połączenie ich z konkretną organizacją, na przykład w przypadku naszywania emblematów na firmowe ubranie robocze. Nowoczesne technologie stwarzają tutaj wiele możliwości. Warunkiem wykonania prawidłowej usługi jest przekazanie wzoru haftu lub emblematu w postaci wektorowej. Postać rastrowa wzoru wymaga przetworzenia na format wektorowy, co może skutkować wprowadzeniem drobnych zmian w projekcie.


Haft na ubraniu

Nowoczesny haft na ubraniu nanoszony jest w sposób komputerowy, co oznacza, że możliwe jest osiągniecie jakości i wytrzymałości do tej pory zupełnie nieosiągalnych przy klasycznych metodach działania.

Co więcej, czas haftowania dzięki technikom komputerowym uległ wyraźnemu skróceniu, a dokładność haftowania się poprawiła, co umożliwia miedzy innymi masowe haftowanie tych samych symboli lub na przykład nazwisk pracowników na tkaninach w sposób masowy.

Odtworzyć można praktycznie dowolny wzór, także bardzo zaawansowany i z różnorodną kolorystyką.

Haftowanie na ubraniach

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły oferty!

Naszywki na ubranie

W przypadku ubrania roboczego lub ubiorów o różnym przeznaczeniu, dobrym rozwiązaniem alternatywnym dla haftu mogą być naszywki. Produkuje się je w formie kompletnej, co oznacza, że można je bezpośrednio naszywać na ubranie w sposób autonomiczny, czyli oddzielony od procesu produkcji samego emblematu.

Pozwala to na większą elastyczność firmy wykorzystującej naszywki i ich samodzielne nanoszenie na ubrania bez konieczności angażowania producenta emblematu.

Naszywki na zamówienie