Pakowania nadrukowanej odzieży

W razie potrzeby pakujemy odzież w kartonowe opakowania


W ramach dodatkowej usługi oferujemy państwu możliwość pakowania nadrukowanej odzieży według indywidualnych potrzeb klienta.

Pakowanie odzieży w zbiorcze opakowania

Pakowanie odbywa się w naszej firmie. Oferujemy pakowanie w zbiorcze opakowania lub w sposób spersonalizowany. Sortowanie według rozmiarów pozwoli państwu lepiej i szybciej skorzystać z dostarczonego towaru oraz łatwiej dopasować poszczególne ubrania do potrzeb konkretnego klienta. Samo pakowanie odzieży odbywa się w formie dopasowanej do zindywidualizowanych potrzeb klientów. Każda poszczególna sztuka odzieży może zostać spakowana odrębnie, co pozwoli przygotować ją pod rozprowadzanie jej w formie detalicznej. Dzięki temu unikną państwo kosztów i problemów związanych z segregowaniem ubrań oraz ich ponownym pakowaniem.

Produkty mogą też zostać spakowane w zbiorcze pakunki, wedle ścisłych wytycznych od naszego klienta. Możemy spakować je w wyznaczonej ilości sztuki, po dziesięć, dwadzieścia ubrań w jednej paczce lub też w formie kompletów, gdzie w danej paczce znajduję się kilka różnych ubrań stanowiących komplet reklamowy dla klienta.

Nadruk na opakowaniach

Opakowania pojedyncze mogą zostać dodatkowo oznaczone. Nadruk może informować odbiorcę o rozmiarze ubrania, jakości, składzie, użytych materiałach, ale też zawierać dane personalne klienta w postaci choćby imienia czy nazwiska. Tym samym możemy na państwa życzenie maksymalnie spersonalizować pakunek, co pozwoli znowu zredukować państwa koszty, a jednocześnie będzie wyraźnym sygnałem szacunku i profesjonalizmu wobec osoby odbierającej nadrukowaną odzież.