Ubrania ochronne

Sklep z odzieżą: spodnie robocze, kurtki, bluzy polarowe, polary dla pracowników, kamizelki, itd.

Wszechstronny asortyment odzieży roboczej

W naszym sklepie z odzieżą roboczą znajdziesz odzież renomowanych firm: logo-brixtonlogo-malfinilogo-regattalogo-resultlogo-rimecklogo-snickers

Wejdź i sprawdź w sklepie

sklep.promonadruk.pl/odziez-robocza

Rodzaje odzieży ochronnej

W ofercie spodnie robocze, kurtki robocze, bluzy, spodnie - ogrodniczki,kamizelki odblaskowe oraz pozostałą odzież odblaskową. Ubranie ma za zadanie dostarczyć pracownikom poczucia bezpieczeństwa i wyróżnić firmę od konkurencji. Oferujemy konkurencyjne ceny odzieży, posiadamy własne maszyny do haftu i nadruków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny.

Wejdź na sklep z odziężą roboczą

Kurtki robocze

Kurtka-robocza-odblaskowa-z-nadrukiem-2

Spodnie robocze

spodnie-robocze

Bluzy robocze

bluzy-robocze

Ogrodniczki robocze

spodnie-ogrodniczki

Polary

polary-robocze

Zobacz też haft komputerowy bezpośredni na ubraniach, czapkach, wykrojach itp.

Ubranie z logo firmy

Wiele firm dla swoich pracowników szyje (a raczej zamawia) odzież roboczą. Ta powinna być wyposażona w naszywki z logo, a najlepszą opcją jest haft, ponieważ jest bardziej prestiżowy i trwały. Naszywki do odzieży pozwalają nie tylko zunifikować odzież roboczą, ale też są wizytówką dla danej firmy i tworzą pozytywny obraz marki. Głównymi zaletami haftu nad innymi rodzajami umieszczania wzoru na ubraniach jest trwałość. Haft jest odporny na blaknięcie podczas prania. Ponadto haft odzieży jest bardziej przyjazny dla środowiska, nie powoduje reakcji alergicznych, nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Dlatego hafty mogą ozdabiać nawet dziecięce rzeczy. Ponadto z estetycznego punktu widzenia, haft wygląda znacznie estetyczniej i bardziej elegancko.

Ubranie robocze ma zapewnić bezpieczeństwo i komfort przy wykonywaniu pracy. Ubrania ochronne powinny być funkcjonalne i stworzone z dobrych jakościowo materiałów.

Haftowanie naszywek

Nowoczesne technologie pozwalają zautomatyzować i skomputeryzować proces haftowania. W tym celu stosuje się specjalne maszyny, które są wyposażone w wiele głowic i są sterowane za pomocą specjalnych programów komputerowych. W zależności od tego, który program zostanie utworzony, możesz tworzyć proste hafty w formie napisów i złożone wielowarstwowe obrazy. Kolory nici do haftu są bardzo różnorodne, można je wybrać jak najbliżej kolorów skali Pantone, chociaż w tym przypadku nie można uzyskać ścisłej zgodności.