Druk cyfrowy wykonany tuszami lateksowymi to trwałość i żywe kolory

Druk cyfrowy tuszami lateksowymi

Druk lateksowy to gwarancja żywych kolorów na wydruku oraz wysoka trwałość. Zastosowanie tej technologii daje możliwość tworzenia dużej liczby wydruków na wielu materiałach. Druk lateksowy sprawdza się nie tylko na papierze, ale również na foliach, płótnie, mediach poliestrowych, a także na innych nośnikach niepowlekanych i powlekanych. Jest też świetną metodą tworzenia nadruków na koszulkach, dlatego to właśnie tusze lateksowe stosujemy do przygotowywania nadruków na odzieży.

Zalety tuszy lateksowych

Pierwsza i najważniejsza zaleta tego rodzaju tuszy – są one całkowicie ekologiczne, ponieważ produkuje się je na bazie wody. Dzięki temu pozwalają na osiągnięcie niesamowicie żywych barw na nadrukach, które wyróżniają się wysoką trwałością. Co więcej, tuszami lateksowymi można tworzyć wzory fotorealistyczne i wielokolorowe, co stwarza praktycznie nieograniczone możliwości w personalizacji tkanin.

Dodatkowo, drukowanie z wykorzystaniem tuszy lateksowych pozwala nanosić wzory nawet w trudno dostępne miejsca. Nadruki można wykonywać na różnego rodzaju tkaninach i na każdej z nich będzie wyglądać i utrzymywać się tak samo dobrze.

Jak tworzy się nadruk na tkaninie z użyciem tuszy lateksowych?

Decydując się na personalizację odzieży z użyciem tuszy lateksowych należy pamiętać o tym, że najpierw wzór drukowany jest na specjalnej folii., nie bezpośrednio na materiale. Tak przygotowany wzór wgrzewany jest w tkaninę. Po zakończeniu procesu, skończona aplikacja tworzy na materiale wyczuwalną pod palcami powierzchnię. Nadruk pozostanie na miejscu przez długi czas!

Potrzebujesz jedną koszulkę lub bluzę?
Wejdź na nasz serwis stimago.pl

Więcej informacji nt. druku lateksowego


Zalety:

  • trwałość aplikacji
  • możliwość druku wzorów wielokolorowych, fotorealistycznych
  • możliwość nanoszenia wzorów na trudne dostępne miejsca
  • możliwość personalizacji
  • nadruk dobrze sprawdza się na różnych rodzajach tkanin.

O czym pamiętać?

Wzór drukowany jest na folii, którą następnie wgrzewa się na tkaninę

Skończona aplikacja tworzy wyczuwalną powierzchnię

Kupuj