Naszywki na ubrania

Naszywki ( emblematy haftowane ) to znakomite rozwiązanie w przypadku zdobień na ubrania ale i nie tylko.

Naszywki haftowane komputerowo

Haftem komputerowym na ubraniach a także na wykrojach i innych tekstyliach zajmujemy się od 2014.
Nasze produkty wykonane są w najwyższej jakości, pracujemy na materiałach najlepszych firm na rynku. Programy do haftu wykonujemy na miejscu dzięki czemu mamy stałą kontrolę nad jakością haftów, zapewniamy szybkie terminy realizacji zleceń. Stale się rozwijamy, poszukujemy nowych rozwiązań aby zapewnić najwyższy poziom usług

Naszywka z logo firmy

Logo firmowe czy różnego rodzaju inne grafiki możemy wykonać jako naszywki na zamówienie, które umieścimy na powierzonym materiale, dostarczonym przez nas bądź też do samodzielnej aplikacji.

Naszywki haftowane - Przykładowe ceny

logo-naszywka

Naszywki z logo firmy

3,75 zł netto/szt. przy ilości 100szt. 4,00 zł netto/szt. przy ilości 10szt.
kurtka-naszywka-m

Logo na kurtki

7,45 zł netto/szt. przy ilości 100szt. 8,90 zł netto/szt. przy ilości 10szt.
koszulka-naszywka

Naszywki na koszulki

7,50 zł netto/szt. przy ilości 100szt. 8,95 zł netto/szt. przy ilości 10szt.
kurtka-naszywka

Duże naszywki na ubrania

9,25 zł netto/szt. przy ilości 100szt. 10,25 zł netto/szt. przy ilości 10szt.

  Zobacz też haft komputerowy bezpośredni na ubraniach, czapkach, wykrojach itp.

  Naszywki na ubrania

  Jak odświeżyć nudny garnitur, zrobić ekskluzywną rzecz ze zwykłego materiału, zmienić standardową sukienkę w strój haute couture, który wywołuje interesujący wygląd? Oczywiście, udekoruj go ręcznie haftem!

  Haft znowu jest modny

  Naszywki haftowane na zamówienie po latach zapomnienia wracają do łask. Przez wiele stuleci hafty na ubraniach są popularne wśród osób o różnym statusie społecznym. Style się zmieniają, pojawiają się nowe technologie, ale haftowane produkty nigdy nie wychodzą z mody. Haft na ubraniach z kwiatów, kwiatowych ornamentach, abstrakcyjnych wzorach, motywach narodowych jest zawsze w modzie. Jeśli mówimy o ubraniach dla dzieci, odpowiednie są bajkowe postacie, zwierzęta, rozpoznawalne postacie - słońce, kwiat, piłka.

  Naszywki na zamówienie

  Naszywki na zamówienie nadają indywidualny charakter odzieży. Osiągnięcie doskonałych rezultatów w przypadku masowo produkowanych produktów jest trudne. Aby nadać im wyjątkowości, warto skorzystać właśnie z haftu. Modny haft jest odpowiedni nie tylko w ubraniach, ale także w akcesoriach - haftowane torby, kołnierze, muszki i różne ozdoby w postaci haftowanych broszek i kolczyków wyglądają stylowo. Możesz również ozdobić dekoracje domowe haftem: poduszki, narzuty, obrusy, ręczniki i wiele innych. Za pomocą takich rzeczy możesz łatwo stworzyć przytulną atmosferę w domu.

  Naszywki z logo

  Logo wykonane w formie naszywki jest często najlepszym rozwiązaniem, które łączy trwałość zdobienia, profesjonalny, dodający prestiżu wygląd i dogodną cenę. Na kurtkach, polarach, sofsthell'ach nie zawsze można zastosować nadruk lub wyhaftować bezpośrednio na odzieży. Naszywki na ubrania nierzadko są jedyną opcją wykonania zdobienia spełniającą wysokie wymagania klienta.