Kamizelki odblaskowe - ostrzegawcze

Zapewniamy nadruk na kamizelkach metodą sitodruku lub sublimacją.

Kamizelki odblaskowe - ostrzegawcze

Nadruk przy odpowiedniej ilość nawet za 1 zł netto/szt.

Kamizelki odblaskowe są często niezbędne podczas pracy. Pełnią funkcję ostrzegawczą oraz wyróżniającą. Należy pamiętać o sytuacjach, w których konieczność korzystania z kamizelek ostrzegawczych nakłada ustawodawca.
Kamizelki ostrzegawcze, w naszej ofercie wykonane są z najwyższej klasy materiałów, posiadają wymagane certyfikat. Zapewniamy wiele różnych kolorów, typów i krojów kamizelek odblaskowych.
Proponujemy znakowanie kamizelek odblaskowych nadrukiem sitodrukowym lub sublimacyjnym. Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem dają możliwość personalizacji kamizelek i dopasowanie ich do swoich potrzeb. Jest to rozwiązanie dla pracowników jak i szkół, przedszkoli, urzędów. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem to czasami najlepsze rozwiązanie aby wyróżnić pracowników, firmę oraz przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo pracowników.

Wejdź i sprawdź w sklepie

sklep.promonadruk.pl/odziez-robocza

Rodzaje odzieży ochronnej

W ofercie posiadamy również :spodnie robocze, kurtki robocze, bluzy, spodnie - ogrodniczki. Ubranie ma za zadanie dostarczyć pracownikom poczucia bezpieczeństwa i wyróżnić firmę od konkurencji. Oferujemy konkurencyjne ceny odzieży, posiadamy własne maszyny do haftu i nadruków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny.

Wejdź na sklep z odziężą roboczą

Kurtki robocze

Kurtka-robocza-odblaskowa-z-nadrukiem-2

Spodnie robocze

spodnie-robocze

Bluzy robocze

bluzy-robocze

Ogrodniczki robocze

spodnie-ogrodniczki

Polary

polary-robocze

Zobacz też haft komputerowy bezpośredni na ubraniach, czapkach, wykrojach itp.