Własna marka odzieżowa

Z pewnością wypróbowanie własnych sił w biznesie chodzi po głowie wielu ale nie każdy wie co chce robić i jak to zrobić. Własna marka odzieży może się okazać strzałem w dziesiątkę.


Własna marka odzieżowa to doskonały pomysł na dochodowy biznes. Ważne, aby jeszcze przed jej założeniem zastanowić się nad kluczowymi kwestiami, które pozwolą osiągnąć sukces: jaka będzie koncepcja marki, grupa docelowa, nazwa brandu, wizualna identyfikacja (logo, slogan, kolorystyka), jaki asortyment znajdzie się w sklepie, gdzie będzie odbywała się produkcja?

Firma Promonadruk oferuje szeroki wachlarz możliwości, które pozwolą na założenie własnego brandu oraz zaopatrzenie się w niezbędny asortyment. Jako doświadczony lider firma oferuje kompleksową ofertę tj. projektowanie, produkcje, znakowanie oraz przyozdabianie odzieży. Jeśli marzy ci się własna marka odzieżowa to zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i wystartuj z własnym brandem!

Z pewnością wypróbowanie własnych sił w biznesie chodzi po głowie wielu ale nie każdy wie co chce robić i jak to zrobić. Własna marka odzieży może się okazać strzałem w dziesiątkę. Co zrobić, o czym należy pamiętać aby pomysł, idea, zamieniła się w rzeczywistość? Na pewno nie może nam zabraknąć dobrego pomysłu, umiejętności wyróżnienia się na rynku.

W wielu kwestiach na pewno możemy pomóc. Poniżej trochę wiedzy, która może się przydać.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły oferty!


Zadaj sobie pytanie dlaczego właśnie marka odzieży?

Na początku odpowiedz sobie na pytanie dlaczego chcesz się tym zająć. Może masz w sobie dużo kreatywności i chcesz to pokazać światu? Może chcesz stworzyć koszulki, bluzy, które sam chętnie byś nosił, ale obecnie na rynku nie możesz takich znaleźć? A może jeszcze coś innego? Taka wiedza i świadomość po co to robisz pewnością przyda Ci się w chwilach słabości.


Opracuj koncepcję marki

Staraj się podchodzić do swojego pomysłu profesjonalnie. Opracuje koncepcję własnej marki.

Odpowiedz sobie na kolejne ważne pytanie: „Kto ma kupować Twoją odzież? Inaczej mówiąc kto ma być grupą docelową i dlaczego to właśnie Twoje produkty będzie kupował. Na pewno plusem jest sytuacja kiedy znasz swoją własną grupę odbiorców..


Nazwa marki i logo

Należy pamiętać aby nazwa pasowała do Twojej koncepcji. Może prowadzisz już swój blog lub fanpage? Jeśli tak to dobrym pomysłem będzie wykorzystanie właśnie tej nazwy.

Czas na logo. Jeśli sam nie masz odpowiednich kompetencji, skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Możesz również wykorzystać logotyp, który używasz przy prowadzeniu bloga, czy fanpage’a i jesteś z niego zadowolony, wykorzystaj gotowy projekt.


Dobry produkt

Wdrażając w życie swój własny pomysł zależy Ci na tym, by oferowane przez Ciebie produkty były jak najwyższej jakości. Z nami masz gwarancję, że sprzedawana przez Ciebie odzież zachowa standardy, które spełnią Twoje oczekiwania. A co z projektem? Pamiętaj, że powinien być tożsamy z opracowaną na samym początku koncepcją marki i przyjemny dla oka.


Promocja

Dobry projekt to jedno a marketing i promocja to już coś zupełnie innego. Aby klient kupił nasz produkt należy go o nim poinformować i do niego przekonać.

Do promocji swojej marki, produktów wykorzystuj dostępne kanały takiej jak blog, social media, profile na Facebooku, Instagramie, Twitterze.

Kupuj