Nadruki na odzieży - znakowanie i zdobienie

Profesjonalnie wykonujemy znakowanie i zdobienie odzieży


Posiadamy park maszyn i urządzeń, które umożliwiają nam zapewnić naszym klientom wysoką jakość, dogodne terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

Techniki druku na odzieży

Naszym atutem jest to, że wykonujemy wszystkie metody znakowania - metodę dopasujemy do Twojego zamówienia. Od popularnego sitodruku przez różnego rodzaju nadruki termotransferowe do haftu komputerowego. Co ważne dostarczamy również odzież. Mamy własny magazyn najpopularniejszej odzieży na stanie. cały katalog możesz zobaczyć tutaj: odziez.promonadruk.pl. Znajdziesz tam aktualne stany magazynowe oraz ceny.

Poznaj nasze metody nadruku:

Sitodruk

Metoda charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Pod względem ceny z pewnością nie ma sobie równych (przy zamówieniu odpowiedniej ilości sztuk).

Druk cyfrowy DTG

Druk DTG to dobre rozwiązanie dla niskich nakładów nadruków pełnokolorowych, z przejściami tonalnymi kolorów lub też indywidualnych nadruków.

Sublimacja

Nadruk wykonuje się na materiałach poliestrowych, białych lub jasnych. Nadruk jest niewyczuwalny, wnika w tkaninę. Metodę stosuje się również do nadruków na gadżetach.

Termotransfer sitodrukowy

Nadruki charakteryzują się dużą trwałością - mogą być pełnokolorowe. Istnieje możliwość przygotowania nadruków transferowych do samodzielnego wgrzania przez klienta.

Folia flock

To również nadruk termotransferowy, a zasadniczą różnicą jest powierzchnia nadruku. Materiał posiada meszek dzięki, któremu uzyskujemy ciekawe efekty.

Folia flex

Metoda cechuje ją wysoka trwałość nawet przy praniu w 60 stopniach. Nadaje się na znakowanie odzieży roboczej, odzieży typu: softshelle, wiatrówki, kurtki i oczywiście koszulki, bluzy, koszulki polo i wiele innych.

Druk cyfrowy / druk lateksowy

Nadruk wygląda jak folia flex z tą różnicą, że na jego powierzchni może znaleźć się pełnokolorowy nadruk. Nie jesteśmy zupełnie ograniczeni kolorami.

Haft na odzieży

Haft zapewnia wytrzymałość aplikacji, nadaje produktowi wartości estetycznej i jakościowej

W katalogu znajdziesz pełną ofertę - od profesjonalnej odzieży roboczej poprzez koszulki z nadrukiem, polary, odzież sportową do odzieży dla niemowląt. Najczęściej wybierany produkt to koszulki z nadrukiem. Oferujemy koszulki najwyższej jakości jak i w razie potrzeby koszulki w wersji ekonomicznej. Jeśli potrzebujesz pomocy, masz pytania to skontaktuje się z nami. W katalogu znajdziesz również: ręczniki, szlafroki, obuwie, bieliznę, pluszaki. W ofercie jest kilka tysięcy produktów. Między innymi takich marek jak: Fruit of the Loom, Russell, James & Nicholson, Stedman, Hard.


Odzież znakowana - na co zwrócić uwagę?

Jeśli chodzi o samą odzież należy upewnić się co do rozmiarów. W katalogu każdy produkt ma opisaną rozmiarówkę.

Często ważna jest kolorystka. Przejżyj dokładnie ofertę aby dobrze dobrać pasujące Tobie kolory.

Zwracaj uwagę na materiały. Nie zawsze ważna jest wysoka gramatura. Czy w upalne dni do pracy dobrym rozwiązaniem będzie gruba koszulka? Czy lepszy będzie polar czy może softshell? Warto zadać sobie takie pytanie przed zamówieniem. Warto się też skonsultować z osobami, które odzież będą użytkować.

Jeśli chodzi o znakowanie to istnieje wiele rozwiązań. Z chęcią pomożemy i dobierzemy metodę znakowania najlepszą do zamówienia. Wybór determinują: ilość odzieży w zamówieniu, rodzaj, materiał, projekt druku i nawet to czy np. koszulka jest biała czy w kolorze.


Nadruki na własnej odzieży

Masz własną odzież i potrzebujesz druku loga firmy czy też innego zdobienia? Nie ma problemu, zapraszamy do nas. Znakujemy między innymi na odzieży takiej jak: softschell, polar, T-shirt, koszulka polo, bluza, longsleeve, koszulki, kurtki, odzież sportowa i wszelkiego rodzaju odzież robocza.

Koszulki z własnym nadrukiem

Oczywiście takie zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować. Posiadamy drukarki oraz urządzenia do druku spersonalizowanych nadruków czy zdjęć na koszulkach. Dzięki technologii cyfrowej możemy przenieść na tkaninę najbardziej wymagający, wielokolorowy wzór. Koszulka z własnym zdjęciem to świetny pomysł na prezent.

Kreator nadruków

Wiedząc o tym przygotowaliśmy kreator nadruków, który znajdziesz na naszej platformie stimago.pl. W prosty sposób zaprojektujesz koszulkę z własnym zdjęciem. Oczywiście nie musimy ograniczać się tylko da zdjęć. Dzięki temu narzędziu zaprojektujesz dowolną koszulkę z własnym nadrukiem.


Projektowanie wzorów

Projektowanie wzorów na koszulki jest teraz bardzo popularne. Wielu grafików wyspecjalizowało się w tej dziedzinie. My współpracujemy z grafikami, którzy mogą zaprojektować dla Ciebie wzór według Twoich wymagań. My zajmiemy się wdrożeniem projektu w życie.

Projektowanie koszulek może być dobrym pomysłem na pracę lub na swój własny biznes.

Sprzedaż odzieży z nadrukiem

Nasza platforma stimago.pl zajmuje się również sprzedażą odzieży z nadrukiem z zaprojektowanymi przez samych użytkowników wzorów. Umożliwia zakładanie własnych sklepów.
Dzięki naszemu doświadczeniu i maszynom, którymi dysponujemy możemy produkować Twoją odzież od małych nakładów do produkcji na dużą skalę.