Odzież korporacyjna


Odzież firmowa

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz szeroki wybór wysokiej klasy odzieży korporacyjnej i biznesowej, doskonałej zarówno dla pracowników, jak i biznesmenów

Z łatwością wybierzesz interesujące Cię produkty spośród naszego bogatego asortymentu: eleganckich marynarek, koszul, spodni garniturowych i spódnic. Wszystkie oferowane przez nas ubrania wykonane są z dobrych jakościowo tkanin, dzięki czemu nie wcierają się, są przyjemne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu. Nie gniotą się i przepuszczają powietrze, co podnosi komfort ich użytkowania.

Profesjonalny ubiór wytworzy poczucie jedności

Odpowiedni, profesjonalny ubiór oraz jego oznakowanie pozwala na wytworzenie wśród pracowników poczucia jedności i przynależności do firmy.
Co ważne, jest także pozytywnie odbierane przez klienta i podnosi w jego oczach rangę lokalu.

Odzież firmowa z haftem

Odzież biznesowa pozytywnie wpływa także na wizerunek firmy, ponieważ pracownicy w jednolitych strojach prezentują się bardzo profesjonalnie.

Możemy Ci zaoferować nie tylko duży wybór odzieży biznesowej, ale także możliwość umieszczenia na wybranych ubraniach swojego logo. Metodą dedykowaną do tego rodzaju tkanin jest haf komputerowy, który pozwala na wykonywanie nawet bardzo małych elementów. Jego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim precyzja i estetyka. Jest także bardzo trwały.

Wykorzystując tę technikę na firmowych koszulach, czy marynarkach można umieścić nawet niewielkie logo lub grafikę. Dzięki temu odzież biznesowa, którą wybierzemy, pomoże nam także w budowaniu marki.