Dla hoteli – odzież hotelarska

Odzież hotelarska podkreśli profesjonalizm

Uniformy personelu hotelowego

Jednolite uniformy personelu hotelowego to ważny element wizerunku danego miejsca. Dlatego odzież hotelarska o specyficzny rodzaj odzieży roboczej – musi być praktyczna i wygodna, ale jednocześnie stylowa i elegancka. W naszej ofercie bez trudu znajdziesz ubrania dla swojego personelu, które ozdobisz logo lub nazwą miejsca noclegowego.

Wejdź i sprawdź w sklepie

sklep.promonadruk.pl/odziez-robocza

Odzież hotelarska podkreśli profesjonalizm

Odzież hotelarska jest przeznaczona nie tylko dla samych hoteli, ale również pensjonatów i kwater, które dbają o zadowolenie i odczucia estetyczne gości. Występuje w wielu fasonach przeznaczonych zarówno dla pracowników recepcji czy kierownictwa, jak i pokojowych, kelnerów czy personelu technicznego. Pomożemy Ci stworzyć idealne uniformy dla Twojego biznesu.

Zapewniamy:

  • szeroki wybór wysokiej jakości odzieży dla hoteli – świetnie wykonanych, praktycznych elementów uniformów w wielu fasonach, kolorach i rozmiarach,
  • nowoczesne metody zdobienia – wykonujemy nadruki wieloma metodami (nadruk cyfrowy, sitodruk, termotransfer, sublimacja, flex, flock itp.), a także haft komputerowy dający bardzo elegancki efekt,
  • doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań – skorzystaj z naszej wiedzy i stwórz idealną odzież hotelową.

Realizujemy zamówienia już od kilku sztuk. Jesteśmy też w stanie wykonać i dostarczyć w krótkim czasie wielotysięczne nakłady odzieży hotelowej z nadrukiem. Sprawdź nasze możliwości! Zapraszamy do kontaktu.

Wejdź na sklep z odziężą roboczą

Kurtki robocze

Spodnie robocze

spodnie-robocze

Bluzy robocze

bluzy-robocze

Ogrodniczki robocze

spodnie-ogrodniczki

Polary

polary-robocze

Zobacz też haft komputerowy bezpośredni na ubraniach, czapkach, wykrojach itp.

Kupuj