Odzież hotelarska

Koszulki z nadrukiem – oferta
2 lutego 2022
Koszulki z nadrukiem – oferta
2 lutego 2022

Dla hoteli – odzież hotelarska

Odzież hotelarska podkreśli profesjonalizm

Uniformy personelu hotelowego

Jednolite uniformy personelu hotelowego to ważny element wizerunku danego miejsca. Dlatego odzież hotelarska o specyficzny rodzaj odzieży roboczej – musi być praktyczna i wygodna, ale jednocześnie stylowa i elegancka. W naszej ofercie bez trudu znajdziesz ubrania dla swojego personelu, które ozdobisz logo lub nazwą miejsca noclegowego.

Wejdź i sprawdź w sklepie

sklep.promonadruk.pl/odziez-robocza

Odzież hotelarska podkreśli profesjonalizm

Odzież hotelarska jest przeznaczona nie tylko dla samych hoteli, ale również pensjonatów i kwater, które dbają o zadowolenie i odczucia estetyczne gości. Występuje w wielu fasonach przeznaczonych zarówno dla pracowników recepcji czy kierownictwa, jak i pokojowych, kelnerów czy personelu technicznego. Pomożemy Ci stworzyć idealne uniformy dla Twojego biznesu.

Zapewniamy:

  • szeroki wybór wysokiej jakości odzieży dla hoteli – świetnie wykonanych, praktycznych elementów uniformów w wielu fasonach, kolorach i rozmiarach,
  • nowoczesne metody zdobienia – wykonujemy nadruki wieloma metodami (nadruk cyfrowy, sitodruk, termotransfer, sublimacja, flex, flock itp.), a także haft komputerowy dający bardzo elegancki efekt,
  • doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań – skorzystaj z naszej wiedzy i stwórz idealną odzież hotelową.

Realizujemy zamówienia już od kilku sztuk. Jesteśmy też w stanie wykonać i dostarczyć w krótkim czasie wielotysięczne nakłady odzieży hotelowej z nadrukiem. Sprawdź nasze możliwości! Zapraszamy do kontaktu.

Wejdź na sklep z odziężą roboczą

Kurtki robocze

Kurtka-robocza-odblaskowa-z-nadrukiem-2

Spodnie robocze

spodnie-robocze

Bluzy robocze

bluzy-robocze

Ogrodniczki robocze

spodnie-ogrodniczki

Polary

polary-robocze

Zobacz też haft komputerowy bezpośredni na ubraniach, czapkach, wykrojach itp.

Maszyna wykonująca haft na odzieży
Odzież restauracyjna
10 września 2019
Haft komputerowy na odzieży
1 marca 2021

Opinie o hotelu u klientów buduje się z wielu elementów. Przede wszystkim jest to jakość usług hotelowych i potraw oferowanych w restauracji, styl wnętrza, a także poziom wyszkolenia i profesjonalizm personelu. Personel jest ważnym elementem kształtującym styl hotelu. Wygląd pracowników, ubranie, zdolność do obsługi różnych gości – wszystko to powinno być na najwyższym poziomie i spójne z tożsamością hotelu. Jednym z elementów stylu jest odzież hotelowa z nadrukiem.

(więcej…)