Pakowanie odzieży z nadrukiem

Nadruki na odzieży gastronomicznej
Odzież dla pracowników gastronomi
3 grudnia 2018
Odzież gastronomiczna
Odzież do restauracji
1 sierpnia 2019
Nadruki na odzieży gastronomicznej
Odzież dla pracowników gastronomi
3 grudnia 2018
Odzież gastronomiczna
Odzież do restauracji
1 sierpnia 2019
Poukładane w kupkę spodnie dżinsowe

Pakowanie odzieży z nadrukiem według indywidualnych potrzeb klienta, to dodatkowa usługa, która zwiększa wygodę dystrybucji produktów.

Na szczególnie życzenie dla naszych klientów wprowadziliśmy usługę, która pozwala na pakowanie odzieży w zbiorcze opakowania lub w sposób spersonalizowany. W zależności do zlecenia możemy każdą sztukę odzieży spakować osobno lub tez w pakunkach po dziesięć, dwadzieścia lub więcej sztuk w zależności od indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.
Jeśli istnieje taka potrzeba, już na poziomie druku możemy przeprowadzić sortowanie według rozmiarów, co znacznie uprości segregacje nadrukowanej odzieży przez dystrybutora.

Pakowanie dużych ilości odzieży

Oferta pakowania jest szczególnie kierowana do tych klientów, którzy zamawiają duże ilości nadrukowanych produktów, a ich celem jest dalsza ich dystrybucja lub rozdawania poszczególnych sztuk. Dzięki usłudze pakowania oszczędzają państwo nie tylko pieniądze, które musiałyby zostać zapłacone za samo pakowanie i zakup odpowiedniego produktu, ale przede wszystkim czas, który jest konieczny, by każdą ze sztuk zapakować osobno. Jest to też oszczędność w zakresie trudu, koniecznego do posortowania ubrań w zakresie ich rozmiarów, kolorów czy nadruków.

Na szczególne życzenie klienta pakowanie może zostać maksymalnie zindywidualizowane. Poszczególne ubrania mogą zostać spakowane do osobnych paczek, a na te zostanie naniesiony nadruk informujący obdarowaną osobę lub klienta o tym, co znajduję się wewnątrz, jaki jest rozmiar ubrania lub z jakich materiałów zostało ono uszyte.