Własny druk na odzieży. Czy cena jest najważniejsza?

Czy na odzieży sportowej można zrobić nadruk?
Czy na odzieży sportowej można zrobić nadruk?
21 grudnia 2022
Ubrania robocze z własnym logo - informacje i porady
Ubrania robocze z własnym logo – informacje i porady
21 grudnia 2022
Czy na odzieży sportowej można zrobić nadruk?
Czy na odzieży sportowej można zrobić nadruk?
21 grudnia 2022
Ubrania robocze z własnym logo - informacje i porady
Ubrania robocze z własnym logo – informacje i porady
21 grudnia 2022
Własny druk na odzieży. Czy cena jest najważniejsza?

Clothes hang on a shelf in a designer clothes store in Melbourne, Australia

Jest trwały, nie ściera się i może służyć jako reklama firmy. Oto zalety, którymi wyróżnia się proponowany przez nas druk na odzieży. Mówi się, że za jakość zawsze trzeba słono zapłacić. Czy robiąc własny nadruk na ubraniach również? To pytanie towarzyszy wszystkim tym, którzy mają w planach realizację swojego pomysłu graficznego na odzieży. Jeśli zastanawiasz się, czy cena ma znaczenie i chcesz dowiedzieć się, jak ta kwestia wygląda w naszej firmie, zapraszamy do kontaktu, a na razie – do dalszej lektury.

Ile kosztuje druk na ubraniach?

Trudno jednoznacznie określić cenę za nadruk na ubraniach, ponieważ wpływa na nią wiele czynników. Dużo zależy od wybranej metody nadruku. W naszej ofercie znajdują się:

  • nadruk sublimacyjny,
  • sitodruk,
  • metody nadruków termotransferowych.
  • haft komputerowy.

Wybór sposobu nadruku należy do klienta, a niezdecydowanym lub niezorientowanym, podpowiadamy, która z metod będzie odpowiednia do ich pomysłu i wspólnie dokonujemy wyboru. Stawiamy na komunikację z klientem i  transparentność cen. Klient zawsze wie, za co płaci. W celu poznania szczegółowego cennika zachęcamy do kontaktu. Każde z zamówień wyceniane jest indywidualnie, ponieważ rodzaj druku na odzieży to nie jedyny czynnik decydujący o stawce. Znaczenie mają też choćby rozmiar zamówienia (liczba zamawianych sztuk ubrań), a także typ konkretnego nadruku – im bardziej skomplikowany i barwny, tym cena może być wyższa. Każdorazowo dokładamy starań, aby nadruk na ubraniach był dostępny dla Klienta, pragnącego skorzystać z oferty.

Własny nadruk. Cena a jakość

Z doświadczenia wiemy, że w rozumieniu niektórych Klientów tylko za wysoką ceną może iść naprawdę wysoka jakość nadruków. Nie możemy się z tym zgodzić, a nasza firma oferuje niezwykle starannie wykonany druk na odzieży, a mimo to cena pozostaje przystępna. Wszystko za sprawą dopracowania procedury i ograniczenia kosztów tam, gdzie nie dzieje się to ze szkodą dla jakości.

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić własny nadruk na koszulce, to jesteś w dobrym miejscu. Bez względu na to, czy potrzebujesz materiałowych toreb, czy ubrań dziecięcych, reklamowych, roboczych lub biznesowych z własnym nadrukiem, u nas je zrealizujesz. Jakość zawsze pozostaje ta sama, a więc najwyższa, jaką można osiągnąć daną metodą nadruku. Zmianie może ulec tylko cena… I to nie na wyższą, ale na niższą, jeśli zamówienie ma duży nakład. Aby mieć pewność, że wybierasz korzystną opcję, skonsultuj to z pracownikami drukarni. Na pewno podpowiedzą, co i jak, biorąc pod uwagę specyfikę wybranego przez ciebie nadruku

Czy cena nadruku na odzieży jest ważna?

Nie da się ukryć, że cena nadruku na odzieży jest ważna – im niższa, tym klient chętniej zdecyduje się na złożenie zamówienia. Niska cena niestety kojarzy się z równie niską jakością, jednak często jest to błędne i krzywdzące założenie. Nie rezygnuj z posiadania własnej serii ubrań tylko dlatego, że odstrasza cię cena. U nas zrobisz to tani i jakościowo. Zastanawia Cię pytanie: własny nadruk na koszulce – jak zrobić, by był widoczny i nie znikał po kilku praniach? Znamy na nie odpowiedź. Trzeba dopasować metodę nadruku do materiału. Na jasnych rzeczach z poliestru lepiej sprawdzi się sublimacja niż sitodruk. Ten drugi z kolei będzie dobry przy tworzeniu ubrań do zadań specjalnych – sitodruk bowiem zapewnia dużą wytrzymałość nadruku. Przy zamówieniu określonej liczby sztuk jest to również bardzo opłacalna opcja.

Cena nadruku na odzieży jest istotna, jednak nigdy nie powinna odgrywać kluczowej roli. Tak naprawdę różnice w wysokości stawek w poszczególnych drukarniach są zależne również od wielu innych czynników poza jakością, zatem nie warto przepłacać.