Czy na odzieży sportowej można zrobić nadruk?

Nadruk flock – tworzenie jednokolorowych napisów i emblematów
Nadruk flock – tworzenie jednokolorowych napisów i emblematów
9 listopada 2022
Własny druk na odzieży. Czy cena jest najważniejsza?
Własny druk na odzieży. Czy cena jest najważniejsza?
21 grudnia 2022
Nadruk flock – tworzenie jednokolorowych napisów i emblematów
Nadruk flock – tworzenie jednokolorowych napisów i emblematów
9 listopada 2022
Własny druk na odzieży. Czy cena jest najważniejsza?
Własny druk na odzieży. Czy cena jest najważniejsza?
21 grudnia 2022
Czy na odzieży sportowej można zrobić nadruk?

Plain blue leggings isolated sportswear apparel studio shoot

Nadruki, szczególnie te spersonalizowane pod potrzeby marketingowe firmy, stają się coraz popularniejsze. W zasadzie każdy, kto ma ciekawy pomysł na grafikę lub wzór, może zlecić wykonanie nadruków na dowolnej liczbie ubrań. W przypadku kilku sztuk trzeba liczyć się z wyższą ceną za zrealizowanie zamówienia, ale przy ilościach hurtowych koszty są znacznie mniejsze, a jakość niezmiennie bez zarzutu. Nie musisz być ekspertem, by przekonać się, jak zrobić nadruk na koszulce. Zleć to profesjonalistom, którzy poradzą sobie nawet z nadrukiem na odzieży sportowej.

Rodzaje nadruków na odzieży sportowej

Odzież sportowa różni się od tradycyjnej przede wszystkim rodzajem materiału, z którego jest wykonana. W przypadku poliestru, a jest to często używany materiał do szycia ubrań sportowych, najlepszą metodą wykonania nadruku będzie sublimacja. Dzięki sublimacji można nanieść dowolny wzór. W ten sposób tworzymy jasne lub ciemne koszulki poliestrowe z nadrukiem. Istnieje również możliwość wykonania nadruku z użyciem folii flex, poprzez zastosowanie jednokolorowych kawałków gładkiej folii, które można łączyć w niezbyt skomplikowane wzory. Jeśli zależy Ci na efekcie znakowania delikatnym w dotyku, rozważ skorzystanie z metody termotransferu sitodrukowego. Natomiast jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość, którą metodę wybrać – chętnie pomożemy! Już w kolejnym paragrafie znajdziesz garść porad na ten temat.

Koszulki sportowe: Jaką metodę znakowania wybrać?

Bez wątpienia na prowadzenie wysuwa się metoda sublimacji. To dzięki niej szybko stworzysz koszulki sportowe z własnym nadrukiem. Sublimacja generalnie należy do zdecydowanie najtrwalszych metod znakowania. Dzięki niej otrzymasz jakościowe, personalizowane koszulki sportowe dla swojej drużyny, czy też stroje na organizowane wydarzenie sportowe. Wybierz wzór ubrania i przekaż nam projekt graficzny, a my zajmiemy się resztą. Nasi klienci cenią sobie metodę sitodruku, ponieważ dzięki niej logo oraz inne elementy wyglądają realistycznie, są dobrze odwzorowane i barwne. Sposób ten nie należy do najtańszych, ale tylko, gdy zamawia się pojedyncze sztuki. Przy większym zamówienia koszty znacząco spadają. Co ważne, jakość niezmiennie pozostaje na wysokim poziomie.

Powinieneś też wiedzieć, że koszulki sportowe z nadrukiem własnym nie muszą być niewygodne. Podczas procesu sublimacji barwniki wnikają w tkaninę, pozostawiając ją miękką, przez co nadal spełnia ona takie same funkcje, jak przed wykonaniem nadruku. Brak tu jakichkolwiek nieprzyjemnych w dotyku nierówności. Co więcej, nie ma mowy o utracie właściwości materiału, nadal doskonale przepuszcza powietrze i nie jest usztywniony.

Znakowanie i nadruki na odzieży sportowej

Koszulki, spodnie, spodenki, bluzy, czapki, a nawet materiałowe torby – te wszystkie elementy garderoby sportowca nadają się pod nadruk. Jednak najczęściej klienci naszej drukarni decydują się na koszulki z własnym nadrukiem. Sportowe rozgrywki mogą odbyć się bez personalizowanych spodenek czy czapki, ale koszulka to podstawa. Pełni ona bowiem funkcję reprezentacyjną. W grach zespołowych jest to wręcz niezbędny element wyposażenia grupy. Znakowanie i nadruki na odzieży sportowej nie są ograniczone ze względu na rodzaj użytego materiału. Możesz nadrukować grafikę z dowolnego pliku graficznego. Co ważne, nadruki na materiałach poliestrowych są naprawdę trwałe – nie szkodzi im wielokrotne pranie i częste użytkowanie. Spersonalizuj strój swojej drużyny, zamów koszulki sportowe z własnym nadrukiem już dzisiaj!